ANKA FİLMİ İZLE 2022

Netflix'in yeni Türk filmi Anka, gün itibariyle gösterime girdi. Büyük bir merakla beklenen filmin oyuncuları ve konusu günün hakkında en çok arama yapılan konularının başında geliyor. Peki, Anka filmi konusu nedir ve oyuncuları kimler? Anka filmi izle netflix anka filminde kim oynuyor. ne zaman çekildi. ANKA FİLMİ KONUSU NEDİR?

Elindekileri ve ailesini kaybetmiş olup karamsarlık içinde bulunan, kardeşlerinin yerine koyduğu arkadaşlarının ve babasının yerine koyduğu insanın yardımıyla eski güzel günlerine dönme arzusundaki Murat'ın hikayesidir.

Ancak Murat bu arzusuna ulaşırken çok acı çeker ve buhranlı bir yoldan geçer. Bu yolun sonunda, ailesini kaybettiği araç ile büyük bir otomobil yarışını kazanır.

ANKA FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmen. Süleyman Mert Özdemir.

Ozan Akbaba

Uğur Uzunel

Deniz Işın

Anka

Atilla Şendil, 

Engin Hepileri. 

Vizyon Tarihi. 28 Ocak 2022. Süre. 2s 10dk. Türkiye Dağıtım. CGV Mars D. Yapımcı MGX Film. 

Yapım Yılı 2021. Ülke. Türkiye

Anka filmi güzel mi?

Kurgusu daha iyi olabilirdi ama çok güzel bir film. özellikle Selman karakterinin çocukluğu ve gençliğini oynayan çocuk oyuncuları çok başarılı buldum. büyüklerden çok daha iyi oyunculuk sergilemişler bence.

Anka nasıl bir film?

Dram, Aksiyon

Anka, çocukluğunda ailesini bir kaza sonucu kaybeden Murat'ın, yıllar içerisinde bir yandan bu travmasıyla mücadele ederken bir yandan araba yarışlarında ismini duyurmasını konu ediniyor.

Anka hangi platformda var?

Blu tv

YouTube premium 

Puhu tv

Netflix

Süleyman Mert Özdemir'in yönettiği, Deniz Işın, Uğur Uzunel ve Engin Hepileri gibi ünlü isimlerin rol aldığı film temmuz ayında Netflix'te yayınlanacağı öğrenildi. Yapımcılığını MGX Film'in üstlendiği ve Türkiye'nin ilk hız-aksiyon filmi olmasıyla dikkat çeken Anka'nın yönetmen koltuğunda Sinan Mert Özdemir oturuyor.

Fragmanı 

Filmi izlemek için linkler

https://www.filmizlesene.pw/anka.html

https://www.netflix.com/browse


Yorumlar