Sıcak kafa netflix izle

 Sıcak kafa netflix dizisi ne anlatıyor, sıcak kafa netflix, sıcak kafa kaç bölüm, sıcak kafa oyuncuları, sıcak kafa kaç sezon 

Sıcak Kafa (özgün adı: Hot Skull), Tims&B Productions imzalı, ilk bölümü 2 Aralık 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Mert Baykal ve Umur Turagay'ın yaptığı, senaryosunu Mert Baykal, Müjgan Ferhan Şensoy, Zafer Külünk ve Gökhan Şeker'in kaleme aldığı, başrollerinde 


Osman SonantHazal Subaşı ve Şevket Çoruh'un yer aldığı distopik ve macera türündeki Türk orijinal internet dizisi. Yazar Afşin Kum'un Sıcak Kafa adlı eserinden uyarlanmıştır.


DİZİNİN KONUSU NEDİR.? 

Dünya gizemli bir salgının etkisi altındadır. Dil ve konuşma yoluyla yayılan bu salgından sadece eski bir dil bilimci olan Murat Siyavuş etkilenmez. 

Salgınla Mücadele Kurumu, hastalıktan kurtulan tek kişi olan Murat'ın peşine düşünce genç adam, saklandığı kurtarılmış bölgeden çıkmak zorunda kalır. 

Korunaklı alanından çıkan Murat Siyavuş, salgının etkisi altına aldığı İstanbul'un gizemli yerlerinde hastalığın mirası olan “sıcak kafa”sının sırrını ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.


DİZİ OYUNCULARI KİMLERDİR.? 


Dizinin Sezonu ve Bölümleri nelerdir.? 

1.Sezon 8 bölüm olarak Netflix'te yayına giren sıcak kafa isimli dizi 8 bölümden oluşmaktadır. 


Dizi şuan netflix türkiye'de 2.sırada yer almaktadır. Peki bu sezonun bölüm konuları neler diyorsanız Aşagıdaki bilgileri okuyabilirsiniz. 


1.SEZON 


1.Bölüm - Galanthus Byzantinus

Markette yaşanan bir olayın ardından SMK yetkilisi olan anton'un radarına takılan murat saklanmış olduğu yerden çıkarak Sorularına yanıt bulabilmek için kayıp bir arkadaşının peşine düşer. 


2.Bölüm - Kedi, Kutu, Huni

Murat'ın kasetlerini dinleyen anton, araştırmasını sürdürmek için kararlıdır. Murat ise 6.bölgeye gitmenin bir yolunu bulması gerekmektedir. Anton'un derinlere gömülü bir sırrı vardır. 


3.Bölüm - 6. Bölge 

6. Bölge'de Murat'ın eski anıları canlanmaktadır. Murat'ın bağışıklığından emin olan Şule, onu Artı 1 araştırma Kurumundaki arkadaşları ile tanıştırır. Mavi haplar, bir ip ucu sağlar. 


4.Bölüm - Yüksek ateş

Murat'ı arayan anton, peşindeki canan ile yüzleşmek zorunda kalır. Artı 1.ciler arasında bölünme yaşanır. Yasemin murat ile akıl oyunları oynarken Fazıl, canan'ı saf dışı bırakır. 


5.Bölüm - Şafak söktü, Akrep öldü

Anton SMK'ya dönmeme kararı versede Fazıl onu köşeye sıkıştırır. Özgür laboratuvar'da yaşananları Murat'a anlatmaktadır. Murat kendi içinde bir ikilem yaşarken Victor'un sipariş'ide gelmiş olur. 


6.Bölüm - 7'ye 13 kala

Fazıl, Emel'i gözaltına alır. Anton, Murat'a ulaşmak istemektedir. Şule ise bu şifreyi bir an önce çözmelidir. Haluk'u aklından bir türlü çıkaramayan murat, annesini kurtarmak için riskli bir plan yapmaktadır. 


7.Bölüm - Gül ve Diken 

SMK'da güvenlik sıkılaştırılırken murat ve Şule saldırıları önlemeye çalışır. Murat, Fazıl ile pazarlık yapar. Herkes için büyük gün gelip çatmıştır fakat, Fazıl'ın aklında başka planlar vardır. 


8.Bölüm - Adımın bir önemi yok 

Patlamanın ardından tüm şehirde bir insan avı başlar. Haluk ile arasındaki bağı sorgulayan murat, trajik bir kaybın ardından cesur bir karar alır. Kimseyi geride bırakmayacaktır. Fragmanlar

Aşagıdaki link'e tıklayıp fragman'ı izleyebilirsiniz. 

https://youtu.be/RbrjqEe1uTY


Yorumlar

Yorum Gönder

Bu konuda Fikrinizi Paylaştığınız için Teşekkür Ederiz