Beinsport canlı izle

 BEİN SPORTS İZLE, BEİN SPORTS CANLI YAYIN, BEİN SPORTS CANLI YAYIN LİNKLERİ, BEİN SPORTS PAKETLERİ,SÜPER LİG MAÇLARI İZLE 


BeIN SPORTS Türkiye KANALI ne zaman kuruldu, Bein Sports kimin, Bein Sports ne kadar, Bein Sports mobilden izlenebiliyor mu? 

2000 yılında Işık TV adıyla Mehmet Emin Karamehmet tarafından Digiturk platformu için satın alınan, 2001 yılında yine Mehmet Emin Karamehmet ve Şansal Büyüka tarafından adı Lig TV yapılan ve 2017 yılında beIN Media Group tarafından adı beIN Sports olarak değiştirilen, 2001 yılı başından beri Süper Lig maçlarının naklen yayın haklarını elinde bulunduran ve Digiturk dijital platformundan yayın yapan Türkiye'nin ilk ve tek yabancı sermayeli spor kanalıdır. 
TFF'nin yayın ihalesini iptal etmesi akabinde yenilenen anlaşma ile 2 milyar 500 bin dolar karşılığında 2 sezon daha Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1.Lig'i yayınlamaya devam edecektir. Üstelik 2022-2023 sezonundan itibaren 3 yıl boyunca Premier League'in Türkiye'deki yeni resmî yayıncısıdır.

Süper Lig Paketi ne kadar?

Derbiler ve play-off dahil Spor Toto Süper Lig Sezonluk Paket: 189,99 TL. Üstelik 10 ay taksitle. Paketi aldığınız tarihten itibaren bu sezon Spor Toto Süper Lig'de oynanacak tüm maçları izleyebilirsiniz.

Süper Lig maçları nasıl izlenir?

Cep ya da tabletten beIN Connect uygulamasıyla , web'den ise beinconnect.com.tr üzerinden Süper Lig paketleriniz kapsamındaki maçları canlı olarak izleyebilirsiniz. Mobil Süper Lig paketi ile maçlar canlı izlenirken TV yayını kapanır. Aynı anda tek bir cihazdan yayın alınabilir.

Hatırlatma

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Malum Süperlig maçlarını yine bu senede bein sports aldı. Yukarıdaki yazıyı yazmamdaki amaç Google tarafından verilen reklamı bir bölüme koymak. Neyse şimdi size kısa ve öz anlatıyorum. Zamanında evde  bu maçları izlemek isteyipte izlemeyenlerdenim. kıraathane, Cafe, maç yayın siteleri reklam dolu olanlar tabiki yani insan maçtan soğuyor o yüzden sizlere bu yazının en altından yayın linklerini paylaşacağım. Lütfen takipte kalınız.

 YouTube kanalımıza abone olursanız bildirimler ile gelen linkler ile izleyebilirsiniz.

YouTube kanal linkimiz.

 https://youtube.com/channel/UCUPFaUZXgshYf7GO3JFHUogMaç yayın linki

https://www.selcuksportshd272.xyz/Uyarı

Maçlar başlamadan 15 dk önce yayın başlayacaktır. Lütfen Bizi takipte kalınız. 

Yorumlar